Ekonomik Araç Kiralama
Fiat Egea Dizel Kiralama
Fiat Egea Dizel Kiralama

Fiat EGEA Dizel Kiralama

Manuel Şanzıman (Vites) / Dizel Yakıt

 

Ücretsiz Anahtar Teslim Noktalarımız: Tüm İstanbul İçi ve Havalimanları
Minimum Kiralama Süresi : 3 Gün
Kiralama Rezervasyon Hattı : 0216 630 39 39

 

 

 

Tek Rent A Car olarak araç kiralama sektöründe hizmet vermeye başladığımız 2004 yılından günümüze her daim müşterilerimizin görüş ve taleplerini dinlemeyi kendimize bir vazife, bir görev edindik. Bu anlamda çok sık kiralanmak için talep gelen Fiat EGEA araç modelini de araç filomuza kattık. Orta segmentte filomuza dahil olan EGEA'lar tüm araç kiralayan müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şık ve modern tasarıma, rahat ve geniş iç dizayna, güçlü ve yüksek performans motora sahip. Üstelik olabildiğince yakıt cimrisi bir araç.

 

 

Kiralık Fiat EGEA araçlarımız minimum 3 günlük kiralama sözleşmeleri ile İstanbul içi ücretsiz adrese teslim hizmetimiz ile teslim edilmektedir. Üstelik tüm sözleşme ve ödeme seçeneğinizi de adresinize gelen personelimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. Tüm araçlarımızda olduğu gibi bu araç modelimiz de rent a kaskoludur. Yani bizimle her zaman ve her yerde, her olayda güvence altındasınız.

 

 

Peki nasıl oluyor da Fiat EGEA'lar en çok tercih edilen kiralanan araçlar oluyor dersiniz. Bizim aracımızdan yola çıkarsak öncelikle aracımız sıfır km alınan ve müşteriye sunulan bir araç. Yakıt olarak Dizel, vites olarak ise düz yani manuel şanzıman bir araç. Aracımız 1300 cc motora sahip güçlü bir araçtır. Kasasına hakim yüksek performanslı bir araçtır.

 

 

Aracımız bugüne kadar İstanbul içinde en çok Çekmeköy, Altunizade, Acıbadem, Bostancı, Ataşehir ve Kadıköy bölgesinden tercih edilmektedir. Ancak siz İstanbul'un neresinde olursanız olun adresine teslim olarak aracımızı kiralayabilir, ya da kiralama rezervasyonunu oluşturabilirsiniz.

 

Fiat EGEA Motor Özellikleri

 

Fiat EGEA aracımız 1300cc bir motora sahiptir.

 

Fiat EGEA Güvenlik  Özellikleri

 

Fiat Egea Sedan’ın gelişmiş güvenlik özellikleri sayesinde tüm yolculuklarınız güven içinde geçiyor. İstediğiniz hızı sabitleyerek yorulmadan seyahat etmenizi sağlayan hız sabitleme sistemi, her koşulda daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşatan yağmur ve karanlık sensörleri, geri görüş kamerası, 6 hava yastığı, ABS sistemi ve TCS, DST, ERM ve yokuş kalkış desteği özelliklerini içeren ESC sistemiyle bir otomobilde aradığınız her şey Egea Sedan’da.

 

Egea Sedan maksimum güvenlik için 6 hava yastığı içerir.

 

 

Maksimum güvenlik için acil durum manevralarında veya kaygan zeminlerde Elektronik Stabilite Programı (ESP) sayesinde kontrol sizde.

 

Fiat Egea Dizel Kiralama
00
Model
:
2020
Kapı Sayısı
:
4
Vites Tipi
:
Manuel
Silindir Hacmi
:
1300
Yakıt Tipi
:
Dizel
Araç Ek Bilgileri
Orta segmentte filomuza dahil olan EGEA´lar tüm araç kiralayan müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şık ve modern tasarıma, rahat ve geniş iç dizayna, güçlü ve yüksek performans motora sahip. Üstelik olabildiğince yakıt cimrisi bir araç.
Araç Donanımı
Rezervasyon Yap