Lüks Araç Kiralama
Mercedes CLA 180 CDI AMG Kiralama
Mercedes CLA 180 CDI AMG Kiralama

Mercedes CLA 180 CDI AMG , keskin hatları ve aerodinamik yapısı ile sınıfındaki rakiplerinden hemen ayrılmaktadır. 

1.6 litrelik Euro 6 normundaki son teknolojik Dizel motoru, 109 Hp gücü ile performansı, 100 km'de 5.5 litre ortalama yakıt tüketimi ile düşük yakıt yakıt tüketimini bir arada sunmaktadır. AMG donanım ile gelen sportif çizgiler, Mersedes markasına özel malzeme kalitesi ve sürücü odaklı kontrolleri ise Mercedes'in her zamanki ruhu ile dizayn edilmiştir.

Mercedes CLA180 CDI AMG, tasarımı, kalitesi, konforu malzeme kalitesi ile çıtayı her zaman standartların üstünde tutmayı başarmaktadır.

Ümraniye, Çekmeköy, Ataşehir, Göztepe, Beykoz, Kavacık ve Etiler şubelerimizdeki son model lüks araba ve jeep kiralama için sergilenmekte olan kiralık araçlarımız, sizlere sunulan hizmet kalitesi ile İstanbul araç kiralama sektörüne yeni bir boyut kazandırmıştır.

Araç kiralama firması olarak filomuzdaki gerek VIP araba kiralama gerekse lüks ve orta sınıf araç kiralama ile sizlerin farklı isteklerine farklı çözümler oluşturuyor. Oto kiralama sektöründe prestiji, konforu ve kaliteli bir deneyimi profesyonel ekibi sayesinde size sağlar. Araç kiralama fiyatları için firmamızla görüşünüz.

Mercedes CLA 180 CDI AMG Kiralama
00
Model
:
2016
Kapı Sayısı
:
4
Vites Tipi
:
Triptonic
Silindir Hacmi
:
1600
Yakıt Tipi
:
Dizel
Araç Ek Bilgileri
Mercedes CLA 180 CDI AMG , keskin hatları ve aerodinamik yapısı ile sınıfındaki rakiplerinden hemen ayrılmaktadır. 1.6 litrelik Euro 6 Dizel normundaki son teknolojik motoru, 109 Hp gücü ile performansı, 100 km´de 5.5 litre ortalama yakıt tüketimi ile düşük yakıt yakıt tüketimini bir arada sunmaktadır. AMG donanım ile gelen sportif çizgiler, Mersedes markasına özel malzeme kalitesi ve sürücü odaklı kontrolleri ise Mercedes´in her zamanki ruhu ile dizayn edilmiştir. Mercedes CLA180 CDI AMG, tasarımı, kalitesi, konforu malzeme kalitesi ile çıtayı her zaman standartların üstünde tutmayı başarmaktadır. Ümraniye, Çekmeköy, Ataşehir, Göztepe, Beykoz, Kavacık ve Etiler şubelerimizdeki son model lüks araba ve jeep kiralama için sergilenmekte olan kiralık araçlarımız, sizlere sunulan hizmet kalitesi ile İstanbul araç kiralama sektörüne yeni bir boyut kazandırmıştır. Araç kiralama firması olarak filomuzdaki gerek VIP araba kiralama gerekse lüks ve orta sınıf araç kiralama ile sizlerin farklı isteklerine farklı çözümler oluşturuyor. Oto kiralama sektöründe prestiji, konforu ve kaliteli bir deneyimi profesyonel ekibi sayesinde size sağlar. Araç kiralama fiyatları için firmamızla görüşünüz.
Araç Donanımı
ABS
Deri Koltuk
Elektirikli Camlar
Elektirikli Yan Aynalar
Garanti Kapsamında
Hava Yastıkları Yan
Klima
Merkezi Kilit
Sis Farı
Telefon-Bluetooth
Tv-Navigasyon
Yol Bilgisayarı
Rezervasyon Yap