Lüks Araç Kiralama
Mercedes E 180 Kiralama
Mercedes E 180 Kiralama

Lüks sedan araç istiyorsanız Yeni Mercedes E180 tam istediğiniz araçların başında gelebilir.

Yeni nesil 1.6 litre Turbo motora sahip Mercedes E180 ile ekonomik yakıt tüketimi yanında yüksek performansı hissedebilirsiniz.

Mercedes E180 nin iç kokpiti, kullanılan mükemmel malzeme kalitesi, işçilik kalitesi ve estetikle birleşti. E180 'desunulan güvenlik sistemleri ile son derece güvenli bir yolculuk sürersiniz.

Ümraniye, Çekmeköy, Ataşehir, Göztepe, Beykoz, Kavacık ve Etiler şubelerimizdeki son model lüks araba ve jeep kiralama için sergilenmekte olan kiralık araçlarımız, sizlere sunulan hizmet kalitesi ile İstanbul araç kiralama sektörüne yeni bir boyut kazandırmıştır.

Araç kiralama firması olarak filomuzdaki gerek VIP araba kiralama gerekse lüks ve orta sınıf araç kiralama ile sizlerin farklı isteklerine farklı çözümler oluşturuyor. Oto kiralama sektöründe prestiji, konforu ve kaliteli bir deneyimi profesyonel ekibi sayesinde size sağlar. Araç kiralama fiyatları için firmamızla görüşünüz.

Mercedes E 180 Kiralama
00
Model
:
2015
Kapı Sayısı
:
4
Vites Tipi
:
Triptonik
Silindir Hacmi
:
1600
Yakıt Tipi
:
Kurşunsuz
Araç Ek Bilgileri
Lüks sedan araç istiyorsanız Yeni Mercedes E180 tam istediğiniz araçların başında gelebilir. Yeni nesil 1.6 litre Turbo motora sahip Mercedes E180 ile ekonomik yakıt tüketimi yanında yüksek performansı hissedebilirsiniz. Mercedes E180 nin iç kokpiti, kullanılan mükemmel malzeme kalitesi, işçilik kalitesi ve estetikle birleşti. E180 ´desunulan güvenlik sistemleri ile son derece güvenli bir yolculuk sürersiniz. Ümraniye, Çekmeköy, Ataşehir, Göztepe, Beykoz, Kavacık ve Etiler şubelerimizdeki son model lüks araba ve jeep kiralama için sergilenmekte olan kiralık araçlarımız, sizlere sunulan hizmet kalitesi ile İstanbul araç kiralama sektörüne yeni bir boyut kazandırmıştır. Araç kiralama firması olarak filomuzdaki gerek VIP araba kiralama gerekse lüks ve orta sınıf araç kiralama ile sizlerin farklı isteklerine farklı çözümler oluşturuyor. Oto kiralama sektöründe prestiji, konforu ve kaliteli bir deneyimi profesyonel ekibi sayesinde size sağlar. Araç kiralama fiyatları için firmamızla görüşünüz.
Araç Donanımı
ABS
Deri Koltuk
Elektirikli Camlar
Elektirikli Yan Aynalar
Garanti Kapsamında
Hava Yastıkları Yan
Klima
Merkezi Kilit
Sis Farı
Telefon-Bluetooth
Yol Bilgisayarı
Rezervasyon Yap